Program Partnerski

Wychodząc naprzeciw specyficznym potrzebom naszych klientów przygotowaliśmy specjalne pakiety w zależności od profilu firmy lub organizacji

Agencje, Domy Mediowe i Pośrednicy

System Silvermail jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które prowadzą kampanie mailingowe w imieniu nadawców. Prostota obsługi umożliwi błyskawiczne załadowanie listy odbiorców, przygotowanie kampanii i jej wysyłkę. Publiczny link do statystyk (z możliwością wprowadzenia brandingu) pozwoli docelowemu klientowi na śledzenie aktywności odbiorców. W przypadku pojawienia się nowego klienta, w łatwy sposób można dodać go do systemu u umożliwić natychmiastowe korzystanie z aplikacji Silvermail.

Organizacje Non-Profit

Silvermail wspiera organizacje Non-Profit. Jednostki takie korzystają z preferencyjnych cen oraz otrzymują niektóre dodatkowe usługi. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia warunków współpracy.

Whitelabeling

Istnieje możliwość wprowadzenia pełnego brandingu aplikacji oraz instalacji w środowisku klienta. Nierzadko takie rozwiązanie jest preferowane przez podmioty z branży finansowej jak banki lub firmy ubezpieczeniowe.

Silvermail – stabilna i niedroga platforma do email marketingu. Skuteczne wysyłanie maili. Efektywne mailingi

 

Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do twoich potrzeb.

 

Dane Kontaktowe

T. +48 22 389 69 69
K. +48 60 61 333 11
E: info@silvermail.pl