Email Marketing

Czym jest email marketing?

Email marketing to jedno z najtańszych kanałów komunikacji z klientami, który pozwala na budowę marki oraz lojalności konsumenckiej. Stosowany jest z powodzeniem jako podstawowe narzędzie marketingowe przez duże korporacje, sklepy internetowe, małe i średnie firmy jak również różnego typu organizacje.
Łatwe przygotowanie wiadomości, błyskawiczna wysyłka wspiera budowanie lojalności odbiorców, pomaga w generowaniu zamówień, a także zwiększa ruch na stronie internetowej.
Możliwość śledzenia aktywności grupy docelowej, a także szybko otrzymywana informacja zwrotna od odbiorców umożliwia oszacowanie stopy zwrotu inwestycji (ROI).

Jak skutecznie wykorzystać email marketing?

Email marketing stosuje się przy budowie różnorodnych działań marketingowych zgodnych ze strategią firmy. Do najpopularniejszych takich działań możemy zaliczyć:

  • newslettery wysyłane regularnie do zarejestrowanej bazy odbiorców zainteresowanych najnowszymi informacjami dotyczącymi wysyłającej firmy lub organizacji
  • programy lojalnościowe i konsumenckie mające na celu promowanie produktów oraz usług, a w efekcie generowanie sprzedaży
  • wysyłki zdarzeniowe generowane w momencie aktywności użytkownika lub zmiany statusu, np. potwierdzenie przyjęcia zamówienia, informacja o obecnym stanie konta lub potwierdzenie rejestracji.
  • badania marketingowe umożliwiające zbieranie informacji od odbiorców
  • działania public relations służące budowaniu marki i brandingu

Silvermail oferuje marketerom świetne narzędzie, które pozwala na szybkie i wygodne zarządzanie kampaniami mailingowymi. Efekt – silniejsza więź z klientem, większa wydajność działalności marketingowej oraz zwiększony ROI.

Dostarczalność i Reputacja

Dla Silvermail, jednym z najistotniejszych aspektów email marketingu jest dostarczalność oraz dbanie o reputację nadawcy. Dlatego skupiamy się na promowaniu najlepszych praktyk, które umożliwiają osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów.

Silvermail ponadto pozostaje w kontakcie z najważniejszymi dostawcami skrzynek pocztowych, takimi jak Hotmail, Yahoo, Google AOL, Onet, WP czy Tlen. Dzięki temu jesteśmy w stanie reagować na wszelkiego typu objawy problemów z dostarczalnością wiadomości.
Umożliwiamy również klientom delegowanie domen i subdomen, które są używane w adresie nadawcy oraz linkach. Pomagamy w tworzeniu odpowiednich rekordów DNS w celu zapewnienia poprawnej dostarczalności wysyłek (dotyczy delegowanych domen lub subdomen).

 

Silvermail – stabilna i niedroga platforma do email marketingu. Skuteczne wysyłanie maili. Efektywne mailingi

Skontaktuj się z nami, a my doradzimy jak wykorzystać marketing emailowy jako kanał komunikacji przynoszący zysk.

Dane Kontaktowe

T. +48 22 389 69 69
K. +48 60 61 333 11
E: info@silvermail.pl